Funkcjonariusze otrzymali wsparcie z urzędu gminy

Policjanci z Posterunku Policji w Zblewie otrzymali nowy sprzęt informatyczny i biurowy. Jego zakup został sfinansowany ze środków Urzędu Gminy w Zblewie w ramach porozumienia z Komendą Wojewódzką Policji...

Policjanci z Posterunku Policji w Zblewie otrzymali nowy sprzęt informatyczny i biurowy. Jego zakup został sfinansowany ze środków Urzędu Gminy w Zblewie w ramach porozumienia z Komendą Wojewódzką Policji w Gdańsku.


2 lutego br. Artur Herold – Wójt Gminy Zblewo w obecności insp. Bogusława Ziemby – Komendanta Powiatowego Policji w Starogardzie Gdańskim przekazał funkcjonariuszom ze Zblewa nowy zestaw komputerowy oraz wyposażenie biura. Sprzęt w imieniu policjantów odebrał kierownik posterunku st. asp. Sylwester Cieszyński. Zakup sfinansowany został ze środków Urzędu Gminy w ramach porozumienia podpisanego z Komendą Wojewódzką Policji w Gdańsku.

Spotkanie było również doskonałą okazją do przekazania podziękowań za dotychczasową wieloletnią współpracę Urzędu Gminy w Zblewie z miejscowym posterunkiem policji w zakresie wspierania działań mających na celu ograniczenie przestępczości oraz poprawę poczucia bezpieczeństwa mieszkańców.

Gmina Zblewo w ramach podpisanego porozumienia przekazała policji 6 tys. zł. Ta kwota pozwoliła na zakup i częściową wymianę wysłużonego już sprzętu biurowego i informatycznego. Udzielone wsparcie finansowe przyczyni się do poprawy warunków pracy, co w konsekwencji przekłada się na sprawniejsze działanie miejscowej jednostki.

Kategorie
RegionWiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY