Dwie osoby ranne po czołówce peugeota z volkswagenem

Dwie osoby zostały ranne w wypadku drogowym, do którego doszło wczoraj przed południem na drodze powiatowej prowadzącej ze Starogardu Gdańskiego do Skarszew. Pracujący na miejscu policjanci ustalili wstępne okoliczności...
Dwie osoby zostały ranne w wypadku drogowym, do którego doszło wczoraj przed południem na drodze powiatowej prowadzącej ze Starogardu Gdańskiego do Skarszew. Pracujący na miejscu policjanci ustalili wstępne okoliczności tego zdarzenia, sprawdzili trzeźwość kierujących oraz zatrzymali dowody rejestracyjne od rozbitych pojazdów. Obecnie śledczy wyjaśniają bliższe okoliczności tej sprawy.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, jaki wydarzył się wczoraj około godz. 11:00 na drodze powiatowej prowadzącej ze Starogardu Gdańskiego do Skarszew. Dyżurny, który przyjął zgłoszenie, natychmiast skierował na miejsce patrol drogówki oraz funkcjonariuszy z miejscowego posterunku. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu funkcjonariusze, do wypadku doszło, gdy kierująca osobowym peugeotem na zakręcie drogi straciła panowanie nad pojazdem. 23-letnia kobieta zjechała na lewą stronę jezdni, gdzie uderzyła czołowo w jadącego w przeciwnym kierunku volkswagena. Interweniujący w tej sprawie policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne od rozbitych pojazdów.

W wyniku tego zderzenia obrażeń ciała doznała 59-letnia pasażerka volkswagena oraz kierująca peugeotem. Ranne osoby zostały przewiezione do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Policyjny technik sporządził protokoły z oględzin rozbitych aut, wykonał dokumentację fotograficzną oraz zabezpieczył znalezione na miejscu ślady, które mogą okazać się pomocne w ustaleniu bliższych okoliczności tego wypadku.

Kategorie
RegionWiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY