Dwa szkolenia w starogardzkim ZUS

Inspektorat Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Starogardzie Gdańskim organizuje 25 kwietnia 2019 r. dwa bezpłatne szkolenia dla pracodawców. Pierwsze z nich, które rozpocznie się o godzinie 9.00 poświęcone będzie elektronizacji...
Inspektorat Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Starogardzie Gdańskim organizuje 25 kwietnia 2019 r. dwa bezpłatne szkolenia dla pracodawców.

Pierwsze z nich, które rozpocznie się o godzinie 9.00 poświęcone będzie elektronizacji akt pracowniczych. W jego  trakcie wyjaśnimy na czym polega projekt e-akta i jak zmienia się okres przechowywania akt pracowniczych. Wskażemy również zmiany, które zostaną wprowadzone w Programie Płatnik i e-Płatnik oraz na profilu płatnika składek na Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS) oraz jakie są zmiany w bieżąco składanych dokumentach.

Podczas drugiego szkoleniu przybliżymy problematykę kontroli zwolnień lekarskich od pracy w zakresie prawidłowości orzekania  i prawidłowości ich wykorzystywania. To szkolenie rozpocznie się o 11.00.

Każde ze szkoleń potrwa około 2 godzin.

Zgłoszenia uczestnictwa w obu szkoleniach przyjmujemy mailowo pod adresem: barbara.grunt@zus.pl lub telefonicznie pod numerem (58) 560 17 24.

Kategorie
Wiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY