Dla dużych rodzin i seniorów taniej

Osiemnastym partnerem starogardzkiej KDR, a zarazem nowym partnerem Karty Seniora został salon optyczny KJK s.c. 13 lutego prezydent Janusz Stankowiak podpisał porozumienie z dwiema z trzech właścicielek Justyną Burczyk...

Osiemnastym partnerem starogardzkiej KDR, a zarazem nowym partnerem Karty Seniora został salon optyczny KJK s.c. 13 lutego prezydent Janusz Stankowiak podpisał porozumienie z dwiema z trzech właścicielek Justyną Burczyk i Katarzyną Plattą. Mieszkańcy miasta z rodzin wielodzietnych oraz seniorzy mogą uzyskać 10% rabatu na zakup okularów korekcyjnych.

Salon optyczny KJK istnieje od niedawna, bo dokładnie od 4 listopada 2017 r. Mieści się przy ul. Hallera 33. Prowadzą go Katarzyna Platta, Justyna Burczyk oraz Katarzyna Ciecholewska.

Chętnie przystępujemy do programu Starogardzka Karta Dużej Rodziny. Zdajemy sobie sprawę, że w rodzinach wielodzietnych zakup okularów korekcyjnych, zwłaszcza dla kilku osób jest sporym wydatkiem. Postanowiłyśmy więc wyjść naprzeciw klientom i zaproponowałyśmy 10% rabatu. Liczymy na zainteresowanie – powiedziała Justyna Burczyk.

Zdecydowałyśmy się również na przystąpienie do Ogólnopolskiej Karty Seniora, ponieważ doskonale wiemy, że kto jak kto, ale osoby starsze często potrzebują okularów, a to przeważnie jest duży koszt. Chcemy im w ten sposób pomóc – mówiła Katarzyna Platta.

Cieszę się, że podpisujemy dzisiaj to porozumienie. Im więcej firm, czy instytucji oferujących zniżki, tym lepiej dla naszych mieszkańców – stwierdził prezydent Starogardu Gdańskiego Janusz Stankowiak.

Program Starogardzka Karta Dużej Rodziny opiera się na dokumentach i zasadach ogólnopolskiej KDR. Udział lokalnych partnerów w programie wzbogaca ogólną listę usług, oferując mieszkańcom dodatkowy, szeroki i różnorodny wachlarz ulg.

Pełna lista partnerów Starogardzkiej Karty Dużej Rodziny znajduje się na stronie miasta w zakładce: http://starogard.pl/ulgi-dla-rodzin-wielodzietnych-2260/.

Pełna lista ogólnopolskich partnerów programu znajduje się na stronie: https://rodzina.gov.pl/duza-rodzina/partnerzy-karty-duzej-rodziny.

 

Kategorie
Wiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY

 • Po nowemu jeździmy ul. Kopernika

  Pierwszy etap przebudowy ul. Kopernika dobiegł końca. Od ronda św. Wojciecha do ul. Lubichowskiej kierowcy jeżdżą po nowej nawierzchni, a piesi chodzą po wyremontowanych chodnikach.  Miasto wydało na to...
 • Nowy samochód dla PSP

  13 grudnia 2018 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Starogardzie Gdańskim odbyła się uroczystość przekazania i poświęcenia specjalnego samochodu rozpoznawczo-ratowniczego dla starogardzkich strażaków. W uroczystości udział wzięli...
 • Przeczytaj najnowsze wydanie Verizane

  W 46. numerze tego czasopisma m.in. rozmowa z Mariuszem Nierzwickim – właścicielem firmy FENIKS. Rozmówcą Verizane jest także były mistrz świata i Europy w kulturystyce Wojciech Nadolski. Obejrzyj jego...
 • Badali okoliczności wypadku drogowego

  Policjanci ze Skarszew i starogardzkiej drogówki, przedstawiciele Powiatowego Zarządu Dróg w Starogardzie Gdańskim i straży pożarnej spotkali się na miejscu tragicznego w skutkach wypadku drogowego, w którym śmierć poniósł...