Debata ewaluacyjna w Lubichowie

Pod koniec listopada w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury w Lubichowie odbędzie się debata ewaluacyjna nt. „Bezpieczeństwa w miejscach publicznych i miejscu zamieszkania”. Spotkanie to będzie doskonałą okazją do...
Pod koniec listopada w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury w Lubichowie odbędzie się debata ewaluacyjna nt. „Bezpieczeństwa w miejscach publicznych i miejscu zamieszkania”. Spotkanie to będzie doskonałą okazją do tego, aby zdiagnozować obecne potrzeby i oczekiwania lokalnej społeczności, a także wypracować wspólne rozwiązania na rzecz poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

29 listopada br. o godz. 14:00 w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury w Lubichowie przy ul. Dworcowej 24 odbędzie się ewaluacyjna debata społeczna pn. „BEZPIECZEŃSTWO W MIEJSCACH PUBLICZNYCH I MIEJSCU ZAMIESZKANIA”.

Adresowane dla mieszkańców gminy Lubichowo spotkanie, ma na celu wypracowanie wspólnych wniosków oraz podejmowanie działań zmierzających do poprawy poczucia bezpieczeństwa w miejscach publicznych. Podczas debaty mundurowi przedstawią informacje dotyczące funkcjonowania swojej jednostki na terenie gminy Lubichowo. Uczestnicy debaty będą mogli nie tylko ocenić pracę Policji, ale również wskazać czynniki, które ich zdaniem są istotne dla poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

W ramach organizowanej debaty ewaluacyjnej, omówione zostaną także postulaty oraz rozwiązania spraw, które  były zgłaszane przez mieszkańców na poprzedniej debacie, która odbyła się 7 marca br.

Debata będzie również doskonałą okazją do przekazania informacji dotyczącej Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz zaprezentowania aplikacji internetowej  MOJA KOMENDA pozwalającej mieszkańcom na szybkie nawiązanie kontaktu z dzielnicowym rejonu, w którym zamieszkują.

Kategorie
RegionWiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY