Biegam, bo lubię lasy

12 czerwca 2022 r. w Szpęgawsku odbędzie się IV edycja wydarzenia sportowego „Biegam, bo lubię lasy”. 14 lutego ruszyły elektroniczne zapisy, które potrwają do 7 czerwca. Oficjalne rozpoczęcie imprezy...
male marathon runner running woods, on feet compression socks. a dynamic and explosive running. closeup of trainers

12 czerwca 2022 r. w Szpęgawsku odbędzie się IV edycja wydarzenia sportowego „Biegam, bo lubię lasy”. 14 lutego ruszyły elektroniczne zapisy, które potrwają do 7 czerwca.

Oficjalne rozpoczęcie imprezy i otwarcie biura zawodów nastąpi 12 czerwca o godz. 8.45. O godz. 11:30 przeprowadzona będzie wspólna rozgrzewka do biegu głównego.

Trasa biegu będzie oznakowana przez tablice ustawione na każdym przebiegniętym km i zabezpieczona taśmami. Do pomiaru czasu wykorzystywany będzie system chipowy (The North Event). (Dotyczy biegu głównego na dystansie 5 km. Obowiązuje limit czasu do ukończenia biegu głównego wynoszący 60 min dla biegu na dystansie 5 km. Jeżeli zawodnik nie ukończy biegu przed upływem powyższego limitu czasowego, nie zostanie sklasyfikowany. Rozpoczęcie biegów towarzyszących – godz. 10:30.

Klasyfikacje – bieg główny open I-III oraz I-III w kategoriach wiekowych; biegi towarzyszące I-III DZ/CH na 300m do 7 lat, I-III DZ/CH na 600m 8-11 lat oraz open I-III K/M na 600m w ramach Mistrzostw Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych (biegi towarzyszące odbywają się na łące, jest to nawierzchnia trawiasta, z niewielkimi wzniesieniami, które dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach mogą być bardzo wymagające).

Uczestnicy biegu głównego otrzymają w pakiecie startowym skarpetki biegowe Exercises, które są dostępne w trzech przedziałach rozmiarowych.

Kategorie
SportWiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY