3 OSOBY RANNE W WYPADKU Z CIĘŻARÓWKĄ

Trzy osoby zostały ranne w wypadku drogowym, jaki wydarzył się wczoraj po południu w miejscowości Bobowo, gdzie kierowca ciężarowego dafa uderzył w tył skręcającej osobówki. Badanie na zwartość alkoholu...

Trzy osoby zostały ranne w wypadku drogowym, jaki wydarzył się wczoraj po południu w miejscowości Bobowo, gdzie kierowca ciężarowego dafa uderzył w tył skręcającej osobówki. Badanie na zwartość alkoholu wykazało, że uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Policja wyjaśnia bliższe okoliczności tego zdarzenia.
Wczoraj około godz. 14:30 dyżurny starogardzkiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem ciężarowego dafa i osobowego renault. Policjant natychmiast skierował na miejsce patrol drogówki. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, a policyjny technik zabezpieczył znalezione na miejscu ślady oraz wykonał dokumentację fotograficzną.
Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu funkcjonariusze, do wypadku doszło, gdy kierujący dafem 23-latek najechał na tył osobowego renault, którego kierowca zamierzał skręcić w lewo. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznał kierowca oraz dwie pasażerki osobowego renault. Badanie alkomatem wykazało, że kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.
Policjanci apelują o ostrożność na drodze. Zawsze bacznie obserwujmy sytuację przed i za naszym pojazdem. Starajmy się przewidywać manewry, jakie mogą wykonać inni użytkownicy drogi. Wraz z początkiem roku szkolnego bądźmy również czujni i zwracajmy również uwagę na uczniów, którzy często, aby dotrzeć na lekcje, poruszają się poboczem drogi.

Kategorie
Wiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY