Policjanci proszą o kontakt osoby, które mają wiedzę na temat odnalezionych w 2020 roku zwłok noworodka

Policjanci z Komendy Wojewódzkie Policji w Gdańsku pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Gdańsku wykonują czynności do prowadzonego śledztwa w sprawie odnalezienia zwłok noworodka w dniu 24 maja 2020 roku...

Policjanci z Komendy Wojewódzkie Policji w Gdańsku pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Gdańsku wykonują czynności do prowadzonego śledztwa w sprawie odnalezienia zwłok noworodka w dniu 24 maja 2020 roku w Starogardzie Gdańskim.

Zwracamy się z apelem do osób, które mają wiedzę na temat tego zdarzenia o bezpośredni kontakt z policjantami pod specjalnie dedykowany do tej sprawy numerem telefonu: 695-833-441. Z naszej strony zapewniamy anonimowość oraz to, że każda przekazana informacja zostanie przez nas dokładnie sprawdzona. Za przekazanie informacji, które mogą się przyczynić do ustalenia tożsamości matki porzuconego noworodka, przewidziana jest nagroda pieniężna.

Policjanci z Komendy Wojewódzkie Policji w Gdańsku pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Gdańsku wykonują czynności do prowadzonego śledztwa w sprawie odnalezienia zwłok noworodka w dniu 24 maja 2020 roku w Starogardzie Gdańskim, w pobliżu torowiska kolejowego przy ulicy Iwaszkiewicza.

Śledczy ustalili, że do zgonu noworodka mogło dojść około dwóch tygodni wcześniej. Zwracamy się z apelem do osób, które mają wiedzę na temat tego zdarzenia o bezpośredni kontakt z policjantami pod specjalnie dedykowany do tej sprawy numer telefonu: 695-833-441. Z naszej strony zapewniamy anonimowość oraz to, że każda przekazana informacja zostanie przez nas sprawdzona. Za przekazanie informacji, które mogą się przyczynić do ustalenia tożsamości matki porzuconego noworodka, przewidziana jest nagroda pieniężna.

Kategorie
RegionWiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY