Nowa kolekcja Mood Stories dostępna w salonach Drew-Trans II

Kolekcja Mood Stories to inspirująca podróż po 10 nastrojach stylistycznych. W każdym z nich czekają gotowe kompozycje dekorów, które można dowolnie rozwijać i uzupełniać lub potraktować jako gotową bazę....

Kolekcja Mood Stories to inspirująca podróż po 10 nastrojach stylistycznych. W każdym z nich czekają gotowe kompozycje dekorów, które można dowolnie rozwijać i uzupełniać lub potraktować jako gotową bazę. To niezwykle praktyczne narzędzie do projektowania, w którym zawiera się wiedza i doświadczenie partnerów współtworzących kolekcję. Jednym z nich jest firma Drew-Trans II, która w oparciu o nastrój Elegant Rich, stworzyła fascynujący projekt kuchni.

Innowacyjna i niezwykle praktyczna kolekcja Mood Stories od Pfleiderer to powiew świeżości wśród materiałów do aranżacji wnętrz. W jednych wnętrzach czujemy się zrelaksowani, w innych ożywieni i pobudzeni do działania, niektóre budzą w nas nostalgię, inne zachwyt czy optymizm – nowe dekory z kolekcji Mood Stories z łatwością pomogą odnaleźć idealny nastrój, który najbardziej pasuje do naszej osobowości. Aby w nowych dekorach oraz ich zestawieniach udało się odtworzyć emocje, niezbędni byli ludzie, którzy w zawodach związanych z aranżacją wnętrz, kierują się wysokim poczuciem estetyki, pasją oraz bacznie obserwują jakie są oczekiwania rynku oraz klientów finalnych. Tacy, jak przedstawiciele firmy Drew-Trans II, która jest sprawdzonym i wieloletnim partnerem Pfleiderer.

Stworzona przez ludzi z pasją

Celem przyjętym przez Pfleiderer było stworzenie kolekcji lokalnie, przy jak najszerszym wykorzystaniu kreatywnego potencjału i wiedzy partnerów. Do udziału w tym procesie zaproszono firmy z sieci Pfleiderer Partners oraz współpracujących z nimi architektów, projektantów wnętrz i stolarzy. Jedną z nich jest firma Drew-Trans II, którą reprezentowali Natalia Wrzeszcz – Beling, architekt wnętrz i członek zarządu Drew-Trans II, Małgorzata Thielemann, projektantka wnętrz, Mateusz Frost z firmy stolarskiej Meble Frost. Dzięki temu Mood Stories to nie tylko dekory, lecz także ludzie, którzy na co dzień z nimi pracują. To oni oceniali propozycje, dzielili się swoimi obserwacjami na temat oczekiwań rynku i klientów finalnych, proponowali ciekawe rozwiązania. Sprawdzali również w czasie kreatywnych warsztatów, jak pracuje się z poszczególnymi nastrojami oraz jak można je wykorzystać w projektach wnętrz mieszkalnych, komercyjnych i publicznych. Bardzo się cieszę, że powstał ten projekt, który pokazuje, jak ważna jest współpraca nas, partnerów Pfleiderer, z projektantami i stolarzami – podkreśla Natalia Wrzeszcz-Beling, Architektka Wnętrz Drew-Trans II. W gronie osób, które współtworzyły Mood Stories, szczególne miejsce zajmuje również Maja Ganszyniec, ambasadorka główna kolekcji – jedna z najbardziej znanych polskich designerek, która w procesie tworzenia nowej kolekcji służyła swoim doświadczeniem, estetycznym wyczuciem i cennymi obserwacjami dotyczącymi codziennej pracy projektanta.

Małgorzata Thielemann, projektantka wnętrz oraz Natalia Wrzeszcz – Beling, architekt wnętrz i członek zarządu Drew-Trans II, które brały udział w procesie tworzenia nowej kolekcji Mood Stories.
Mateusz Frost z firmy stolarskiej Meble Frost w procesie tworzenia nowej kolekcji dzielił się techniczną, znajomością materiałów oraz różnorodnych rozwiązań projektowych.

Kolekcja inna niż wszystkie

Nowa kolekcja Pfleiderer kryjąca się pod nazwą Mood Stories odwołuje się zarówno do aktualnych trendów i pewnych ponadczasowych stylów w projektowaniu, jak i do tego, co podoba się klientom w Polsce i innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Doskonale opisuje to, co jest nam znajome, bliskie, co budzi w nas określone emocje i skojarzenia.  Uważam, że kolekcja Mood Stories jest bardzo dobrze przemyślana. Jej zdecydowanym atutem jest fakt, że podąża za najnowszymi trendami. Dodatkowo zauważalne jest, że twórcy kolekcji reagują na potrzeby rynku i wychodzą naprzeciw oczekiwaniom obecnych i potencjalnych klientów, wprowadzając kilka ciekawych naturalnych dębów oraz marmurów – mówi Natalia Wrzeszcz-Beling, Architektka Wnętrz Drew-Trans II. Zdecydowanym wyróżnikiem Mood Stories jest podział na 10 nastrojów, które są gotowym narzędziem do pracy projektanta/architekta, natomiast dla inwestora stanowi istotną wskazówkę w kwestii sposobów łączenia kolorów i struktur. Należy podkreślić, że atutem nowej kolekcji jest także zmiana struktur. Nadała ona dekorom drewnopodobnym naturalności i szlachetności, z kolei jednobarwnym i fantazyjnym – praktyczności. Kolekcja Mood Stories zdecydowanie wpisuje się w obecne trendy – dodaje.

Nowoczesna kuchnia z wyspą zaprojektowana na bazie dekorów z nowej kolekcji Mood Stories. Wybrane dekory znajdują się w nastroju Elegant Rich.

Elegant Rich w spektakularnym wydaniu

Jednym z pierwszych Moodów, jaki prezentujemy jest Elegant Rich. Na jego kanwie powstaną wnętrzajednoznacznie kojarzące się z szykiem, zakorzenione w klasyce, ale przyjmujące też nowoczesne oblicze. To zestawienie dekorów doskonałe dla tych, którzy oczekują aranżacji wnętrz z najwyższej półki, stanowiących symbol prestiżu i wysmakowanego designu. Taki właśnie jest projekt kuchni, stworzony przez przedstawicieli firmy Drew-Trans II, którzy jako jedni z pierwszych partnerów Pfleiderer, mogli własnoręcznie „przetestować” dekory z nowej kolekcji Mood Stories. Kuchnia kojarzy się z relaksem w komfortowej, olśniewającej scenerii, pojawiają się w niej bogatsze detale, a także ciemniejsze barwy. Sercem projektu jest duża, funkcjonalna wyspa, która idealnie pasuje do przestronnych pomieszczeń. Bazą tej aranżacji były cztery dekory z nastroju Elegant Rich, które można użyć w późniejszej realizacji, czyli nie tylko w kuchni, ale również w wykończeniu wnętrza w całości.

Nastrój Elegant Rich pozwala wprowadzić do wnętrz wyrazistsze wzory drewna o średnim i ciemnym wybarwieniu (orzech, wiąz) oraz łagodnym usłojeniu. Dla nich zaś idealne uzupełnienie stanowią chłodne tony i powierzchnie połyskujące lub półmatowe, kamienie o bogatych strukturach oraz metale delikatnie przecierane, rdzawe, o ciekawym rysunku.

Zapraszamy do odkrywania nowych dekorów kolekcji Mood Stories, którą znajdziecie między innymi w salonie Drew-Trans II. Czeka na Państwa 10 wspaniałych nastrojów, pozwalających stworzyć wyraziste wnętrza, pełne emocji i charakteru. Więcej interesujących informacji na www.pfleiderer.pl oraz na stronie Partnera www.drewtrans.pl.

Kategorie
BiznesWiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY