Najsmaczniejszy letni weekend w Starogardzie!

Już 1 lipca do Starogardu Gdańskiego zawitają miłośnicy gotowania „na czterech kółkach”. W dniach 1, 2 i 3 lipca 2022 r. odbędzie się tutaj zlot food trucków inaugurujący letni...

Już 1 lipca do Starogardu Gdańskiego zawitają miłośnicy gotowania „na czterech kółkach”. W dniach 1, 2 i 3 lipca 2022 r. odbędzie się tutaj zlot food trucków inaugurujący letni sezon jedzenia „pod chmurką”. To prawdziwa gratka dla fanów street foodu i dobrej kuchni. Na rodzinny piknik zapraszają FUTRAKI.

Kulinarne miasteczko stanie przy OSiR w Starogardzie. Food trucki będą karmić mieszkańców przez trzy dni od 1-3 lipca. W piknikowej atmosferze będzie można spróbować dań z co najmniej 4 kontynentów.

Nie zabraknie dań z kuchni orientalnej, bałkańskiej, śródziemnomorskiej, a także królujących na wszystkich eventach – amerykańskich burgerów i belgijskich frytek. Organizatorzy zapewnią także słodkie przekąski, kawę oraz zimne napoje.

Eventy „foodtruckowe” wpisały się na dobre w mapę miejskich wydarzeń na świeżym powietrzu. Oryginalne dania z różnych stron świata, nieoczywiste smaki i nęcące zapachy przyciągają całe rodziny.

Organizatorem zlotu jest organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów.

Zlot odbędzie się przy ul. Olimpijczyków Starogardzkich 1 (OSiR).

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Piątek: 12:00- 21:00

Sobota: 12:00-21:00

Niedziela 12:00-20:00

Więcej informacji.

Kategorie
Wiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY