Miał przy sobie narkotyki i próbował uciekać

Policjanci z Lubichowa zatrzymali w pościgu audi, którego kierowca na widok radiowozu znacznie przyspieszył i próbował uciekać. W trakcie kontroli okazało się, że mieszkaniec Kociewia posiadał przy sobie środki...

Policjanci z Lubichowa zatrzymali w pościgu audi, którego kierowca na widok radiowozu znacznie przyspieszył i próbował uciekać. W trakcie kontroli okazało się, że mieszkaniec Kociewia posiadał przy sobie środki odurzające. Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie i jeszcze dzisiaj usłyszy zarzuty.

Dzisiejszej nocy policjanci z Lubichowa w trakcie patrolu zauważyli wyjeżdżające z lasu audi. Kierowca tego pojazdu na widok radiowozu znacznie przyspieszył i próbował uciekać. Funkcjonariusze ruszyli w jego kierunku. Mężczyzna nie reagował na sygnały nakazujące zatrzymanie pojazdu.

Po krótkim pościgu mundurowi zatrzymali uciekającego kierowcę. Okazał się nim 28-letni mieszkaniec Kociewia. Jak się okazało mężczyzna posiadał przy sobie środki odurzające.

Zatrzymany na gorącym uczynku przestępca trafił do policyjnego aresztu. Jeszcze dzisiaj śledczy przedstawią mu zarzuty dotyczące posiadania środków odurzających oraz niezatrzymania się do kontroli drogowej. Za popełnienie tych przestępstw grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Kategorie
Wiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY