Kolejny mocny transfer

SKS Starogard Gdański pozyskał Bartosza Majewskiego na pozycję rzucającego obrońcy. Zawodnik mierzy 193 cm wzrostu, urodził się 08.12.1997 r. W swojej karierze reprezentował takie kluby jak: GórnikTrans.eu, Deckę Pelplin,...

SKS Starogard Gdański pozyskał Bartosza Majewskiego na pozycję rzucającego obrońcy. Zawodnik mierzy 193 cm wzrostu, urodził się 08.12.1997 r. W swojej karierze reprezentował takie kluby jak: GórnikTrans.eu, Deckę Pelplin, czy ekstraklasowe GTK Gliwice oraz Trefl Sopot.

– Bartek Majewski był jedną z pierwszych osób do których wykonałem telefon po sezonie. Niestety było bardzo wcześnie, a Bartek mówił że jest zainteresowany, ale chciałby się sprawdzić w PLK. Spodobało mi sie to podejście, bo tak jak mówiłem chce zrobić układ 6 młodych i 6 ludzi co chcą zagrać jeszcze w PLK i nie będą odcinać kuponów w 1 lidze. Obserwowałem Bartka cały sezon i teraz, gdy nadarzyła się okazja to wszyscy stanęli na wysokości zadania i wykorzystaliśmy tą sytuacje aby tak klasowy zawodnik do nas dołączył. Jest to extra strzał dla naszej ekipy. Pokazujemy tym transferem, że będziemy chcieli się postawić bardzo mocno faworytowi ligi. Chciałbym również podziękować Panu Marcinowi Fulbiszewskiemu i firmie Fulimpex. Pan Marcin jest zaangażowany w życie klubu i bardzo mocno nam pomaga – mówi trener Kamil Sadowski.

Sam zawodnik duże nadzieje wiąże z grą w ekipie Kociewskich Diabłów.

– Jestem bardzo podekscytowany zbliżającym się sezonem, który rozegram w barwach Kociewskich Diabłów. Wraz z zespołem zrobimy co w naszej mocy, aby dać kibicom wiele powodów do radości. Chcę mocno powalczyć w tej lidze i skończyć możliwie na jak najlepszym miejscu, dlatego mój wybór padł na Starogard – mówi Bartosz Majewski.

Nowy gracz SKS-u w zeszłym sezonie w barwach GórnikTrans.eu Wałbrzych spędzał średnio 27 minut na boisku, podczas których wykręcał średnie liczby na poziomie 11.1 pkt, 3.9 zbiórki, 3.5 asysty oraz 1.6 przechwytu na mecz.

Dodajmy, że w roli asystenta trenera Sadowskiego dalej w klubie pracować będzie Daniel Rybkiewicz.

Kategorie
SportWiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY