Dowiedz się jak korzystać z cyfrowego ZUS

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza na bezpłatne szkolenie online dotyczące wprowadzonych rozwiązań cyfrowych. Sprawdź, co i jak możesz w załatwić elektronicznie, nie wychodząc z domu. Webinarium, które odbędzie się 16...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza na bezpłatne szkolenie online dotyczące wprowadzonych rozwiązań cyfrowych. Sprawdź, co i jak możesz w załatwić elektronicznie, nie wychodząc z domu.

Webinarium, które odbędzie się 16 marca o godz. 10:00, skierowane jest zarówno do ubezpieczonych, jak i świadczeniobiorców. Uczestnicy wirtualnego szkolenia dowiedzą się m.in.co można załatwić w ZUS elektronicznie, jak założyć profil i obsługiwać Platformę Usług Elektronicznych (PUE) ZUS, jak zapisać się i skorzystać z e-wizyty oraz jakie sprawy obsługuje Centrum Obsługi Telefonicznej.

Zapisy na szkolenie ZUS przyjmuje pod adresem: ewelina.trzcinska@zus.pl. Szkolenie będzie prowadzone za pośrednictwem Cisco Webex Meeting. W zgłoszeniu należy podać adres e-mail na który ZUS wyśle link do spotkania, datę i temat szkolenia, liczbę uczestników oraz numer telefonu do kontaktu. Zgłoszenie będą przyjmowane wyłączniez podpisanym oświadczeniem RODO dostępnym na stronie zus.pl.

Kategorie
Wiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY