Anna Knobel z medalem w Pucharze Świata

Anna Knobel (KS Beniaminek 03 Probe Starogard Gdański) wywalczyła brązowy medal w kategorii light contact do 50 kg podczas Pucharu Świata, który odbył się w Budapeszcie. W drodze po...

Anna Knobel (KS Beniaminek 03 Probe Starogard Gdański) wywalczyła brązowy medal w kategorii light contact do 50 kg podczas Pucharu Świata, który odbył się w Budapeszcie.

W drodze po medal starogardzianka pokonała przed czasem reprezentantkę Wielkiej Brytanii, a następnie również przed czasem zawodniczkę z Niemiec. Niestety w półfinale niejednogłośną decyzją sędziów Ania uległa zawodniczce z Włoch.

Warto przypomnieć, że tydzień wcześniej Anna Knobel zdobyła srebrny medal Mistrzostw Polski Seniorów, które odbyły się w Zawierciu. W kategorii juniorów inny nasz reprezentant Igor Fabrello był bliski wejścia do strefy medalowej w dwóch formułach, ale tym razem rywale okazali się mocniejsi. Poza tym w Mistrzostwach mieliśmy także swoich przedstawicieli w wśród kadetów, którymi byli: Alex Grabowski i Filip Kościelski-Derda.

Kategorie
SportWiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY