24starogard na Facebook

26 lutego 2017, Niedziela

Starogardzianin zatańczy podczas ceremonii zakończenia Olimpiady w Londynie wideo

środa, 04 lipca 2012 17:06

Nie trzeba brać udziału w programach tanecznych typu "You can dance", czy "Got To Dance - Tylko Taniec", żeby spełniać się w tej dziedzinie. Paweł Obrocki ze Starogardu Gdańskiego przeszedł pozytywnie casting na jednego z tancerzy Jessie J i zatańczy obok międzynarodowej gwiazdy na zakończenie Igrzysk Olimpijskich w Londynie.

Paweł Obrocki studiuje w Imperial College London, uważanej za trzecią najlepszą uczelnię w Europie po Oxfordzie i Cambridge i siódmą na świecie. Swoją przygodę z tańcem rozpoczął wcześnie. Swoje umiejętności rozwijał w Klubie Tańca Towarzyskiego "Impuls" w Starogardzie Gdańskim. Następnie szkolił się w Studiu Tańca "Fala" w Sopocie. Obecnie trenuje taniec towarzyski w Londynie pod okiem światowej sławy trenerami Graham Oswick, Karen Hardy, Carlos i Elena Custodio.

XXX Letnie Igrzyska Olimpijskie odbędą się w Londynie między 27 lipca a 12 sierpnia 2012. Miasto to będzie po raz trzeci gościło Igrzyska Olimpijskie - wcześniej odbyły się tu Igrzyska w 1908 i 1948. Z powodu wybuchu II wojny światowej w 1944 roku IO, których gospodarzem miał być Londyn zostały odwołane.