W szafie uprawiał marihuanę i zatrzymali go policjanci

Do policyjnego aresztu trafił 31-letni mieszkaniec Starogardu Gdańskiego. Mężczyzna uprawiał w szafie konopie indyjskie. Ten przestępczy proceder przerwali policjanci zajmujący się przestępczością narkotykową, którzy wkroczyli niespodziewanie do mieszkania. Mężczyzna...

Do policyjnego aresztu trafił 31-letni mieszkaniec Starogardu Gdańskiego. Mężczyzna uprawiał w szafie konopie indyjskie. Ten przestępczy proceder przerwali policjanci zajmujący się przestępczością narkotykową, którzy wkroczyli niespodziewanie do mieszkania. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za popełnienie tego przestępstwa grozi mu kara do 3 lat więzienia.

W miniony piątek kryminalni ze starogardzkiej komendy zlikwidowali nielegalną uprawę konopi indyjskich. Policjanci, którzy wkroczyli do jednego z mieszkań w centrum miasta, znaleźli w szafie ubraniowej donice z krzakami konopi indyjskich. Miejsce, w którym wzrastały rośliny, było do tego celu specjalnie przygotowane. Interweniujący w tej sprawie kryminalni zatrzymali również 31-letniego mężczyznę, do którego należały zakazane w Polsce rośliny.

W czasie policyjnego przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli w mieszkaniu 10 krzaków konopi. Funkcjonariusze znaleźli również ponad 16 gramów suszu roślinnego. Badanie policyjnym testerem wykazało, że była to marihuana.

31-letni mieszkaniec Kociewia został doprowadzony do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za uprawę konopi indyjskich ustawa o przeciwdziałaniu narkomani przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Kategorie
Wiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY