W sobotę koncert Ani Dąbrowskiej

W najbliższą sobotę (24 czerwca) o godzinie 21.00, na placu przed dawną halą sportową Agro-Kociewia, w ramach Święta Polpharmy wystąpi Ania Dąbrowska.     Ania Dąbrowska urodziła się w...

W najbliższą sobotę (24 czerwca) o godzinie 21.00, na placu przed dawną halą sportową Agro-Kociewia, w ramach Święta Polpharmy wystąpi Ania Dąbrowska.  

 

Ania Dąbrowska urodziła się w Chełmie, w 1981 roku. Odskocznią do kariery był udział w pierwszej edycji programu „Idol”, gdzie znalazła się w finałowej dziesiątce. Jej pierwszym „profesjonalnym” doświadczeniem była współpraca z Andrzejem Smolikiem przy płycie Krzysztofa Krawczyka „Bo marzę i śnię”, na której nagrała partie wokalne do ośmiu piosenek. To właśnie Smolik wyprodukował jedną z piosenek, która znalazła się na jej pierwszej płycie „Samotność po zmierzchu”.

W 2011 roku wraz z Kayah, Andrzejem Piasecznym i Adamem „Nergalem” Darskim objęła funkcję jurora w programie rozrywkowym The Voice of Poland.

4 marca 2016 roku, po czterech latach od „Bawię się świetnie”, w sklepach ukazał się kolejny album piosenkarki pt. „Dla naiwnych marzycieli”.

Pod koniec września 2016 roku otrzymała nominację do nagród MTV Europe Music Awards 2016 w kategorii Najlepszy polski wykonawca.

Ostatnio na listach przebojów króluje piosenka „Porady na zdrady”.

Kategorie
KulturaWiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY