W nocy zmiana organizacji ruchu na węźle w Czarlinie

W związku z kolejnym etapem prac przy rozbudowie drogi krajowej nr 22 na odcinku Czarlin – Knybawa w nocy z 04 na 05 kwietnia br. zostanie zmieniona organizacja ruchu na...

W związku z kolejnym etapem prac przy rozbudowie drogi krajowej nr 22 na odcinku Czarlin – Knybawa w nocy z 04 na 05 kwietnia br. zostanie zmieniona organizacja ruchu na węźle Czarlin. Najpoważniejszą zmianą będzie wprowadzenie tymczasowego ronda przy zbiegu łącznic od strony Malborka. Jadący drogą krajową nr 91 z Tczewa w kierunku Torunia będą jechali bez zmian. Ci z Torunia do Tczewa będą musieli wjechać łącznicami na tymczasowe rondo. Wjazd na nie będzie obowiązywał także kierujących pojazdami na drodze krajowej nr 22.

Ponadto zostanie zamknięty przejazd ulicami Lipowa i Klonowa w Czarlinie przez drogę krajową nr 22.

Apelujemy do kierowców o przestrzeganie obowiązujących ograniczeń prędkości w miejscu prowadzenia prac i dostosowanie się do zmienionej, tymczasowej organizacji ruchu.

za gddkia.gov.pl
Kategorie
RegionWiadomości
Komentarze
 • kierowca
  8 kwietnia 2018 at 07:54
  Dodaj komentarz

  Dziwne. Po co tam rondo. 100lat nie było a teraz pieniądze wywalą w błoto. W takim razie w Swarożynie też powinno być na wjezdzie i zjezdzie z autostrady. Mamy super fachowców drogowych i urzędników zatwierdzających takie projekty.

 • Dodaj komentarz

  *

  *

  POWIĄZANY