Spektakl kabaretowy pt. „Chory na sukces”

Spektakl kabaretowy w obsadzie: Krzysztof Ibisz, Krzysztof Hanke, Piotr Pręgowski, Tadeusz Ross.
Aktualizacja:
Starogardzkie Centrum Kultury informuje, że spektakl pt. „Chory na sukces” ze względów „artystycznych”, niezależnych od SCK został odwołany 28 września 2017 roku i wstępnie przeniesiony na 16 lutego 2018 roku.
O kolejnej prezentacji tego programy będziemy Państwa jeszcze informować.

Kino „Sokół”
Bilety 80 i 75 zł

28 września br. o godzinie 19:00 w kinie „Sokół” spektakl kabaretowy w gwiazdorskiej obsadzie: Krzysztof Ibisz, Krzysztof Hanke (Bercik, Kabaret RAK), Piotr Pręgowski (Pietrek Rancho), Tadeusz Ross (Zulu Gula, 60 minut na godzine). Bilety w cenie 80 i 75 zł.

Spektakl „Chory na Sukces” jest zabawną próbą ukazania postaci celebryty, którego na zmianę grają Krzysztof Ibisz (wszystko o Nim wiadomo) i Michał Wiśniewski (zespół „Ich Troje”), którzy chcą wyjść naprzeciw plotkom i próbom ośmieszenia – jak twierdzą niektórzy – ich narcyzowatej osobowości. W tym celu tworzą na scenie postać, zarozumiałego i przekonanego o swej wielkości, bufona, po to żeby dać dowód na posiadany do siebie dystans i zdyskontować to, co się o Nich niesłusznie mówi. Pomagają im w tym czołowi polscy artyści kabaretowi: Mikołaj Cieślak („Kabaret Moralnego Niepokoju”), Krzysztof Hanke (słynny Bercik, lider śląskiego kabaretu „Rak”), Piotr Pręgowski („Ranczo”) i Tadeusz Ross („Zulu Gula” i nie tylko), którzy żartują sobie z idoli, na wszelki możliwy sposób Im się podlizując, a jednocześnie robiąc z Nich idiotycznych celebrytów. W trakcie akcji usłyszymy też piosenki, które świetnie się wpisują w otaczającą nas rzeczywistość i dotykają spraw, które są nam wszystkim bliskie. Spektakl kabaretowy „Chory na Sukces” jest satyrą na powszechną wokół tandetę, bufonadę i nieprofesjonalność, które to cechy dotyczą nie tylko niektórych artystów ale także innych, ważnych dla naszego życia, środowisk.
W dzisiejszych skomplikowanych czasach (kiedy one takie nie były?) dobrze jest się „załapać” na trochę uśmiechu i chwilowej beztroski, którą mamy nadzieję, zapewni spektakl.

Bilety w cenie 80 i 75 zł do nabycia:
– kasa kina „Sokół”
– w internecie poprzez Kupbilecik.pl, Ticketpro.pl (salony Empik, Media-Markt, Media Ekspert)

Info i zamówienia zbiorowe: 518 166 869.

Kategorie
Kalendarz
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY