KP Starogard Gdański 1:3 Puszcza Niepołomice

Klub Piłkarski Starogard Gdański pożegnał się dzisiaj z dalszą walką w finale Pucharu Polski. 7 listopada na własnym boisku im Kazimierza Deyny przegrał z Puszczą Niepołomice 3:1. Mimo to...
Klub Piłkarski Starogard Gdański pożegnał się dzisiaj z dalszą walką w finale Pucharu Polski. 7 listopada na własnym boisku im Kazimierza Deyny przegrał z Puszczą Niepołomice 3:1. Mimo to III-ligowy zespół ze Starogardu plasując się w gronie 16 najlepszych drużyn Pucharu Polski odniósł największy sukces w historii starogardzkiej piłki nożnej.

Niestety 7 listopada przegrywając na własnym boisku im. Kazimierza Deyny z Puszczą Niepołomice 3:1 starogardzianie pożegnali się z dalszą walką w finałach. Zwycięskie bramki dla Puszczy strzelił Krzysztof Drzazga w 7, 74 i 88 minucie meczu. Dla KPS w 86 minucie bramkę strzeli Maksym Adamenko.