Kolejny mocny rywal pokonany

Trwa świetna passa piłkarzy KP Starogard Gdański na trzecioligowym froncie. Tym razem podopieczni Łukasza Kowalskiego pokonali w Gdyni miejscowy Bałtyk 3:2. To kolejna drużyna z czołówki, która na wiosnę...

Trwa świetna passa piłkarzy KP Starogard Gdański na trzecioligowym froncie. Tym razem podopieczni Łukasza Kowalskiego pokonali w Gdyni miejscowy Bałtyk 3:2. To kolejna drużyna z czołówki, która na wiosnę musiała uznać wyższość biało-zielono-białych, którzy zasłużyli sobie na miano „rycerzy wiosny”.

 

Mecz z Bałtykiem znakomicie się ułożył starogardzianom, którzy po 5. minutach gry prowadzili 2:0. Najpierw w 2. minucie Dawid Retlewski strzałem z głowy wyprowadził gości na prowadzenie. Zaledwie trzy minuty później z rzutu karnego podwyższył rezultat  Wojciech Zyska. Nie minęło kilka minut a Bałtyk strzelił kontaktowego gola, którego autorem był Adrian Kochanek. Radość gospodarzy nie trwała zbyt długo, gdyż w 19. minucie po faulu na Retlewskim ponownie Zyska został skutecznym egzekutorem jedenastki.

W drugiej połowie gdynianie przycisnęli, jednak pozwoliło to im strzelić tylko kontaktową bramkę. W 51. minucie Juliusz Letniowski uderzył w poprzeczkę, a głową piłkę do bramki dobił Mateusz Kuzimski. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie i starogardzianie odnieśli już 8 zwycięstwo w rundzie wiosennej. KP Starogard stał się postrachem dla najlepszych. Z czołowej czwórki ograł już trzy drużyny. Teraz nasz zespół czeka mecz na własnym boisku z sąsiadującą w ligowej tabeli Polonią Środa Wielkopolska, który zostanie rozegrany w sobotę (12 maja) o godzinie 16.00.

TABELA PO 27. KOLEJKACH

 

WYNIKI 27. KOLEJKI

 

 

Kategorie
SportWiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY