Całe Pomorze Gra w Piłkę Ręczną 2018

Za nami "Całe Pomorze gra w piłkę ręczną" - powiat Starogardzki.

Zawody w których wzięło łącznie udział 165 młodych sportowców z powiatu starogardzkiego zarówno w Lubichowie jak i w Kaliskach. Zawody te odbywały się w przyjaznej jak i sportowej atmosferze, której towarzyszył duch Fair Play.

 

Wyniki zawodów powiatowych chłopców – Lubichowo 25.04.2018 r.

a/ Klasy V i młodsi

   Wyniki techniczne Turnieju:

ZSP Osieczna ZSP Kaliska 8 : 9           / 3:3/
SP Kleszczewo Kościerskie SP Lubichowo 9 : 1           / 5:1/
ZSP Kaliska SP Lubichowo 5 : 2           / 2:1/
ZSP Osieczna SP Kleszczewo Kościerskie 2 : 9           / 1:4/
SP Kleszczewo Kościerskie ZSP Kaliska 11 : 2          / 4:1/
SP Lubichowo ZSP Osieczna 2 : 2           / 1:1/

 

   Tabela końcowa Turnieju:

Miejsce              Szkoła       PKT      Bramki
       I SP Kleszczewo Kościerskie 6 : 0 29 : 5
     II ZSP Kaliska 4 : 2 16 : 21
     III ZSP Osieczna 1 : 5 12 : 20
     IV SP Lubichowo 1 : 5 5  : 16

 

    – Skład zwycięskiego zespołu :

Balicki Szymon, Duraj Bartosz, Szablewski Arkadiusz, Jankowski Kamil, Jankowski Seweryn, Paprocki Mateusz, Wincenbach Michał, Gnutek Dominik, Gnutek Kacper.          Trener/Opiekun zespołu – Maciej Kubik


b/ Klasy VI – VII

Wyniki techniczne Turnieju:

SP Lubichowo ZSP Osieczna 5 : 14            /1 : 6/
ZSP Kaliska SP Lubichowo 5 : 11            / 2 : 8/
ZSP Osieczna ZSP Kaliska 15 : 2             / 7 : 1/

 

Tabela końcowa Turnieju:

Miejsce                     Szkoła       PKT       Bramki
      I  ZSP Osieczna 4 – 0 20 : 7
     II SP Lubichowo 2 : 2 16 : 19
    III ZSP Kaliska 0 : 4 7 : 26

 

– Skład zwycięskiego zespołu :

Bernhagen Dawid, Kolasiński Oskar, Kutchman Kamil, Zabrocki Michał, Platta Arkadiusz, Platta  Maciej, Brus Maciej, Pastwa Kajetan, Ossowicki Kazimierz, Annollek Jakub, Kozłowski Oskar, Platt Mikołaj.      Trener/Opiekun zespołu –  Bogdan Czaja.


Wyniki zawodów powiatowych dziewcząt – Kaliska 26.04.2018 r.

a/ Klasy V i młodsze

Wyniki techniczne Turnieju:

 

ZSP Osieczna SP Nr 4 Starogard Gdański 1  :  8
ZSP Kaliska ZSP Osieczna 2 :  2
SP Nr 4 Starogard Gdański ZSP Kaliska 16 :  1

 

Tabela końcowa Turnieju:

Miejsce                      Szkoła        PKT      Bramki
       I SP Nr 4 Starogard Gdański 4 : 0 24 : 2
      II ZSP Osieczna 1 : 3 3  : 10
     III ZSP Kaliska 1 : 3 3  : 18

 

– Skład zwycięskiego zespołu :

Danielek Oliwia, Karcz Lena, Melka Weronika, Miszewska Paulina, Nowak Nikola, Nowicka Wiktoria, Przepiera Katarzyna, Szramka Agata, Szczech Wiktoria, Zdrojewska Marietta.       Trener/Opiekun zespołu – Weronika Piłat


b/ Klasy VI – VII

Wyniki techniczne turnieju :

ZSP Kaliska SP Kleszczewo Kościerskie 4 : 11
SP Kleszczewo Kościerskie ZSP Osieczna 5 : 5
ZSP Osieczna ZSP Kaliska 8 : 3

 

Tabela końcowa Turnieju:

Miejsce                          Szkoła          PKT         Bramki
        I SP Kleszczewo Kościerskie 3 : 1 16 : 9
       II ZSP Osieczna 3 : 1 13 : 8
      III ZSP Kaliska O : 4 7 : 19

 

Skład zwycięskiego zespołu :

Bielang Sandra, Keister Agata, Milewska Natalia, Paprocka Patrycja, Reszka Natalia, Stobba Milena, Syska Julia, Bujak Julia, Fojuth Milena, Groth Martyna, Richert Roksana, Szatkowska Julia.  Trener/Opiekun zespołu – Maciej Kubik.

Kategorie
Wyniki sportowe
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY