26. Finał WOŚP w Starogardzie. Przyjdź do Galerii Neptun 14 stycznia

Już w niedzielę, 14 stycznia 2018 r., odbędzie się 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku pieniądze od darczyńców przeznaczone będą na wyrównanie szans w leczeniu noworodków,...
Już w niedzielę, 14 stycznia 2018 r., odbędzie się 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku pieniądze od darczyńców przeznaczone będą na wyrównanie szans w leczeniu noworodków, czyli na wsparcie szpitalnych oddziałów neonatologicznych.

Wolontariuszy, zbierających datki do puszek WOŚP, będzie można spotkać na ulicach miasta już od godz. 8 rano. Miejscem, gdzie zaplanowano najwięcej imprez związanych z 26. Finałem WOŚP jest Galeria Neptun. Tam na scenie od godz.15 będzie można usłyszeć wokalistów z Centrum Edukacji Muzycznej Michała Nagórskiego. Zagra Orkiestra Dęta z SCK  oraz formacja LECIMY.  Pokaz tańca zaprezentuje Szkoła Tańca Esta Fiesta oraz Zosia Lichy z grupy baletowej SCK. Gościnnie wystąpi zespół rockowy WAJZY z Malborka.

Licytacje na rzecz WOŚP poprowadzą Jan Radzewicz i Łukasz Rocławski. O godz. 17.00 już po raz czwarty będzie można wylicytować 4 godziny pracy prezydenta. Nie zabraknie Słodkiej Pasji Lucy czyli wypieków, które w ubiegłym roku cieszyły się wielkim powodzeniem. Dochód z ich sprzedaży również w tym roku zasili puszkę WOŚP.

Dodatkową atrakcją tegorocznej Orkiestry będzie pokaz rozgrzewki i kąpieli starogardzkich morsów w basenie zimnej wody. Grupa Star MORS wykąpie się w basenie na parkingu przed SCK w godz. 15.30 do 16.00.

O godz. 20 na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Deyny zobaczymy słynne światełko do nieba. Sztab orkiestry i centrum obliczeniowe znajdować się będzie w Banku Spółdzielczym na Rynku.

Serdecznie wszystkich zapraszamy do wspólnej zabawy, która niesie dobro. Z roku na rok Starogard bije rekordy, jeśli chodzi o sumę uzbieranych pieniędzy. Czy i w tym roku tak będzie…? Szukajcie puszek i zbierajcie dużo serduszek….

Kategorie
KalendarzWiadomości
Komentarze

Dodaj komentarz

*

*

POWIĄZANY